Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşyalardan örneğin klima, kombi, bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın gibi bir cihaz satın alırken dikkat etmeniz gereken en önemli konu, güvenilir tamir servisine ulaşabilmektir. Aradığınız zaman hemen ulaşabileceğiniz telefon desteği ve yılların tecrübesi teknik bilgiye hakim bir ekibe sahip bir teknik servis olmasıdır.

Akgüller Beyaz Eşya Servisi olarak hizmet verdiğimiz bölgeler, İstanbul ilçeleri olarak Ümraniye, Ataşehir, Cemil Meriç, Dudullu, Yavuztürk, Çengelköy, Anadoluhisarı, Acarlar, Beykoz, Adalar, Ataşehir, Çekmeköy, Kadıköy, Üsküdar, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla bulunmaktadır. Hızlı bir teknik servis hizmeti almak, daha uygun fiyatlara kaliteli hizmetler istiyorsanız bizleri arayarak, beyaz eşya teknik servisimizin hemen gelmesini sağlayabilirsiniz.

Bosch, Arçelik, Vestel, Beko Demirdöküm Samsung beyaz eşya modelleri Buderus Vaillant Winssman Eca, Maktek, Baymak, kombi modelleri Daikin. Mitsubishi, klima modelleri Toshiba, Reg, Regal. Rubenis, Protherm Ferroli, Simens, Ariston, Hotpoint  İndesit marka ve modelleri gibi aklınıza gelebilecek her marka beyaz eşya teknik servisi olarak yeterlilik belgesine sahibiz. Sahibi olduğunuz beyaz eşya için bakımdan montaja, arıza giderilmesinden parça değişimine kadar tüm sorumluluk firmamıza ait olacaktır. Yapılan işlerin tammamı 1 yıl garantilidir. İşçilik ya da değişen parça için garantili olarak gerçekleştireceğimiz çalışmalarımızda, her zaman uygun fiyat politikasını müşterilerimize yansıtıyoruz.

Anadolu yakası Beyaz Eşya Arızaları için için 0532 796 55 93 nolu çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.